Informacje o firmie
Grupa DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie - światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa, specjalistycznych usług dla przemysłu, audytów, inspekcji i nadzorów technicznych, badań wyrobów, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych oraz certyfikacji systemów zarządzania i rozwoju personelu.
Dzięki wiedzy eksperckiej i doświadczeniu we współpracy z firmami przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i na świecie pomagamy producentom pojazdów, części i podzespołów osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa w ich biznesie.
DEKRA w Polsce od ponad 25 lat świadczy usługi związane z zapewnieniem jakości w branży motoryzacyjnej, łącząc doświadczenie ok. 800 ekspertów, inżynierów, rzeczoznawców i audytorów różnych branż i dziedzin.

Biura DEKRA znajdziecie Państwo we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Zasięg naszej działalności obejmuje cały kraj.

Certyfikaty i raporty sygnowane przez DEKRA są szeroko rozpoznawalne w Polsce, Europie i na świecie.

Oferta

DEKRA to usługi dla branży Automotive, obejmujące między innymi certyfikacje, badania i testy, audity i assessmenty, szkolenia i wsparcie eksperckie.
Oferta DEKRA dla branży Automotive obejmuje m.in. certyfikację systemów zarządzania. Szczególnie polecamy te związane z wymaganiami nowej normy IATF 16949:2016. Są to m.in. szkolenia pozwalające na sprawne wdrożenie wymagań normy IATF 16949, szkolenia uzupełniające dla auditorów oraz przygotowujące do pełnienia roli pełnomocnika normy IATF 16949.
DEKRA Automotive Assurance Services to usługa stworzona ze specjalnym uwzględnieniem potrzeb branży Automotive. Pozwala osiągnąć najwyższą jakość oferowanych przez klienta wyrobów i usług, poprzez zapewnienie jakości produkcji i bezpieczeństwa dostaw, ocenę wymagań prawnych, a także coaching i specjalistyczne szkolenia i warsztaty.
Oprócz tego DEKRA oferuje usługę Assesment Services. Ma ona na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa biznesu klienta dzięki dostarczeniu rzetelnej i niezależnej informacji na temat spełnienia przez niego wymagań dotyczących funkcjonowania procesów zewnętrznych i wewnętrznych.
Dodatkowo DEKRA proponuje szkolenia pozwalające położyć nacisk na jakość wytwarzanych produktów, takie jak szkolenia dla auditorów wymagań wg VDA 6.3 i VDA 6.5.
Wśród oferty szkoleniowej DEKRA znajdziecie Państwo również szkolenia przygotowujące na wejście w życie RODO, czyli unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, które dotyczyć będzie każdej firmy. Inne usługi DEKRA dla przemysłu to audyty energetyczne i bezpieczeństwa procesowego, inspekcje i nadzory techniczne, ocena zgodności z wymaganiami dyrektyw UE oraz wiele innych.

Kontakt

automotive.pl@dekra.com, 48.532.226-917
Powrót do wyszukiwania
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021